Gdzie znajdziesz olejek morelowy? Seria kosmetyków Schwarzkopf Gliss Kur Oil Nutritive.

olejek-morelowy.jpgMarka Schwarzkopf Gliss Kur w swojej ofercie ma serię kosmetyków wzbogaconych olejkami, Oil Nutritive. W gamie tych produktów znajdują się: szampon, odżywka regeneracyjna, maseczka przeciw rozdwajaniu się końcówek, olejek termoochronny i fluid na końcówki. W ich składzie znajdują się drogocenne olejki roślinne: arganowy, makadamia, z krokosza, oliwa z oliwek, morelowy, ze słodkich migdałów, z owoców dzikiej róży, sezamowy. Przekonaj się, jak kosmetyki Schwarzkopf Gliss Kur będą oddziaływać na twoje włosy i skórę głowy.

Szampon Oil Nutritive.

W serii produktów Schwarzkopf Gliss Kur znajduje się szampon z dodatkiem aż ośmiu olejków. Ma działanie regenerujące strukturę włosów i obudowujące rozdwojone końcówki pasemek. Zniszczonym i matowym włosom przywraca miękkość i blask. Ma lekką konsystencję, która nie obciąża pasemek, świetnie oczyszcza skórę głowę i odżywia włosy. Do tego, szampon wygładza i zapewnia ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jak stosować szampon Oil Nutritive? Produkt wmasuj w mokre włosy i skórę głowy, a następnie dokładnie spłukaj. Stosuj regularnie, a na pewno zobaczysz rewelacyjne efekty.

Odżywka regeneracyjna Schwarzkopf Gliss Kur.

Produkt zawiera naturalne olejki, w tym olejek morelowy, które dogłębnie dbają o włosy i skórę głowy. Zabezpieczają końcówki pasemek, zapobiegają ich rozdwajaniu się, zmiękczają i nabłyszczają włosy. Co więcej, odżywka z serii Oil Nutritive ułatwia rozczesywanie oraz przeciwdziała plątaniu się kosmyków i powstawaniu kołtunów. Keratyna zawarta w kosmetyku regeneruje strukturę włosów i sprawia, że są one mniej podatne na uszkodzenia. Jak używać odżywki? Przed zastosowaniem produkt wstrząśnij, aby dwie jego fazy połączyły się. Następnie spryskaj suche lub wilgotne pasemka. Pamiętaj, że odżywki nie spłukuje się. Jeżeli kosmetyk przedostanie się do oczu, natychmiast przemyj je letnią wodą. Przechowuj go w pozycji pionowej, z daleka od światła i niskich temperatur.

Maseczka przeciw rozdwajaniu się końcówek.

Kolejny kosmetyk Schwarzkopf Gliss Kur z serii Oil Nutritive przeciwdziała rozdwajaniu się końcówek włosów. Co więcej, zapewnia pasemkom miękkość i połysk oraz dogłębnie odżywia włosy i skórę głowy. Jeżeli twoje włosy są zniszczone częstymi zabiegami fryzjerskimi, w tym stylizacją na gorąco, koniecznie zastosuj maseczkę Oil Nutritive. Olejki w niej zawarte, w tym olejek morelowy, nie tylko doskonale pielęgnują, ale też ułatwiają szczotkowanie i modelowanie. Maseczkę nanieś na umyte i wilgotne włosy, a po upływie minuty dokładnie spłukaj. Stosuj dwa lub trzy razy w tygodniu.

Olejek termoochronny Oil Nutritive.

Jeżeli często suszysz, farbujesz, prostujesz lub w innym sposób stylizujesz włosy na gorąco, to koniecznie zastosuj olejek termoochronny Schwarzkopf Gliss Kur z olejkiem z pestek moreli. Kosmetyk chroni przed utratą wody i keratyny, zabezpiecza końcówki pasemek i zapobiega wysuszeniu. Olejek ma nietłustą formułę, dzięki czemu nie obciąża włosów, łatwo się aplikuje i szybko wchłania. Jak go zastosować? Osuszone ręcznikiem włosy spryskaj olejkiem Oil Nutritive. Następnie wysusz suszarką, a potem wymodeluj według własnego uznania. Pamiętaj, aby nie spłukiwać kosmetyku.

Fluid na końcówki włosów Oil Nutritive.

Ostatnim kosmetykiem z gamy Schwarzkopf Gliss Kur jest fluid zabezpieczający końcówki i przeciwdziałający ich rozdwajaniu się. Ponadto kosmetyk zapewnia pasemkom wygładzenie, zmiękczenie i nabłyszczenie. Zawiera aż osiem olejków roślinnych. Jak stosować fluid z serii Oil Nutritive? Niewielką ilość produktu wetrzyj w końce włosów; nie spłukuj.

Co zawierają kosmetyki z serii Oil Nutritive od Schwarzkopf Gliss Kur?

Skład produktów został wzbogacony olejkami roślinnymi. Znajdziemy tu takie olejki: arganowy, makadamia, z krokosza, oliwa z oliwek, morelowy, ze słodkich migdałów, z owoców dzikiej róży, sezamowy. Olejek arganowy uważany jest za jeden z najlepszych produktów pielęgnacyjnych do włosów i skóry głowy. Drugi z olejków, makadamia, wzmacnia pasemka i dogłębnie nawilża skórę głowy. Działanie antyseptyczne przypisuje się olejkowi z krokosza, a oliwie z oliwek – dogłębne nawilżenie. Olejek morelowy, nazywany także olejkiem z pestek moreli, pomaga w dyscyplinowaniu i modelowaniu fryzury. Natomiast olejek ze słodkich migdałów wmasowany w skórę głowy poprawia cyrkulację krwi. Olejek z owoców dzikiej róży zapobiega utracie wilgoci, a olejek sezamowy ma działanie antybakteryjne.