Czym zastąpić olej morelowy? 100% olejek arganowy Nanoil

Zdarza się, że nie masz pod ręką oleju morelowego lub jego działanie nie jest dla ciebie wystarczające. Co wtedy? Najprostszy sposób to zastosowanie zamiennika. Najlepszy, najbardziej uniwersalny i najskuteczniejszy jest olej arganowy: zwłaszcza marki Nanoil.

Olej morelowy nie jest tak popularny, dlatego czasami trudno go kupić. Szczególnie gdy szukamy produktu naprawdę dobrej jakości, tłoczonego na zimno i nierafinowanego.

Łatwiej dostępny jest olej arganowy. Warto go jednak kupić nie tylko z tego powodu. Jest najbardziej uniwersalnym olejem, który można stosować zarówno na różne typy włosów, jak i skóry. Ma bardzo dużo cennych substancji odżywczych, regeneruje, odżywia i kompleksowo chroni.

najlepszy-olej-arganowy-nanoil

Grunt to wybrać olejek arganowy najlepszej jakości – taki, jak olej arganowy Nanoil. Dlaczego jest najlepszy?

Olej arganowy Nanoil – kompozycja dobra

Co zawiera Nanoil Argan Oil? Ile oryginalnego oleju arganowego ma w składzie? Czy znajdzie się tam coś jeszcze?

Olej arganowy Nanoil to w 100% organiczny, naturalny olejek. W składzie króluje tu tłoczony na zimno, nierafinowany olej z orzechów marokańskiego drzewa arganowego, który zdobył odznaczenie Ecocert jako ekologiczny produkt najwyższej jakości.

Cały kosmetyk to właściwie tylko jeden olej (nie ma tu żadnych aromatów, barwników, silikonów, parabenów), a mimo to zawiera szereg cennych składników typu: witamina E, fitosterole, skwalen, minerały oraz najważniejsze, czyli niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. To naturalne substancje odżywcze. Wprost z orzechów arganowych.

Olej arganowy Nanoil – działanie

Najwięcej o olejku mówi jego działanie. W przypadku oleju arganowego Nanoil można mówić o wielozadaniowości, ponieważ:

  • działa antyoksydacyjnie i anti-age,
  • dba o nawilżenie, zapobiegając utracie wody,
  • stymuluje naturalne procesy odbudowy,
  • dostarcza cenne składniki odżywcze,
  • zapewnia kompleksową ochronę.

olej-z-arganu-nanoilDziałanie oleju arganowego Nanoil na włosy – w dużej mierze polega na ochronie przed słońcem, temperaturą i uszkodzeniami mechanicznymi. Nie tylko ułatwia stylizację włosów i sprawia, że jest bezpieczniejsza, ale też zapewnia włosom zdrowy blask, miękkość i elastyczność. W dłuższej perspektywie może wzmacniać cebulki, hamując nadmierną utratę włosów, jak i przyspieszając ich wzrost.

Działanie oleju arganowego Nanoil na skórę – także zapewnia ochronę, zapobiegając fotostarzeniu się skóry i łagodząc podrażnienia po opalaniu. Zapewnia skórze (również twarzy) gładkość, elastyczność, świetlistość i jednolity kolor. Brak przebarwień i podrażnień to prosta droga do pięknej, młodo wyglądającej skóry.

Olej arganowy Nanoil – łatwe użycie

Nanoil udowadnia, że olejowanie włosów lub stosowanie olejków do pielęgnacji twarzy/ciała wcale nie jest skomplikowane. Wystarczy mieć olejek arganowy Nanoil pod ręką i używać go regularnie.

Ten niepozorny olej arganowy Nanoil to naturalny i biozgodny zamiennik wielu kosmetyków. Użycie ułatwia jego lekka i dobrze wchłaniająca się formuła, a także brak wyrazistego zapachu i koloru.

Olej arganowy można wcierać w skórę głowy i nakładać na włosy przed myciem lub stosować w niewielkiej ilości jako serum ochronne i ułatwiające stylizację. Nadaje się do demakijażu twarzy i nakładania jako odżywcze serum. Można wcierać go zamiast balsamu w ciało lub zamiast odżywki w paznokcie. Świetnie sprawdza się jako olej do masażu.

Więcej na: www.nanoil.pl/olej-arganowy